7 edycja Strefy Zero za nami!

Za nami 7 edycja konferencji Strefa Zero, która w tym roku zgromadziła 1,5 tysiąca osób– chrześcijan nie tylko z różnych zakątków Polski, ale również całego globu. Wszyscy stawaliśmy we wspólnym uwielbieniu Boga i w modlitwie. W tym roku konferencja odbyła się pod hasłem AWAKENED/PRZEBUDZENI, a przewodziły jej słowa z 3 rozdziału Księgi Joela:

„ A po tym wszystkim wyleję mojego Ducha na każde stworzenie. Będą prorokować wasi synowie i wasze córki, starcy wasi będą mieli sny, a młodzieńcy – widzenia.Także na sługi i służebnice w tych dniach wyleję mojego Ducha”.

Pierwszego dnia, poza niesamowitymi wykładami, na scenie wystąpił Noel Robinson, który razem ze swoim zespołem poprowadził koncert uwielbienia, a wieczorem mogliśmy uwielbić Boga razem z zespołem Mate.o/TU. Pierwszy dzień konferencji zwieńczył „Wieczór Konfesjonałów”, gdzie kapłani usłużyli uczestnikom sakramentem pokuty i pojednania. Niedzielę rozpoczęliśmy uroczystą Eucharystią, a zakończyliśmy wspólną modlitwą. Mówcami tegorocznej konferencji byli: Dr Mary Healy, Jeff Eggers, Wes Martin, Maciej Wolski, Karol Sobczyk oraz Krzysztof Demczuk.

Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za tą konferencję, za Jego wsparcie i obecność Ducha Świętego. Jesteśmy wdzięczni Bogu za Was wszystkich, którzy byliście z nami zarówno ciałem jak i duchowo, łącząc się w modlitwie. Dziękujemy za każde dobre słowo otuchy, za każde wsparcie modlitewne, fizyczne, materialne. Strefa Zero to cudowny czas spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze liczniej w przyszłym roku. Do zobaczenia! Więcej zdjęć znajdziecie tutaj, a w tym miejscu możeciewrócić lub zapoznać się z nauczaniami z tegorocznej i zeszłorocznych konferencji Strefa Zero.

          Jeśli chcesz błogosławić finansowo, to co robimy, możesz to zrobić tutaj. Dziękujemy za Waszą ofiarność. Wszystkich Was prosimy o modlitwę za naszą służbę.

Nowy cykl nauczań: Życie w uwielbieniuMetanoia Camp