Noworoczny Post

„To NASZ czas, żeby LEPIEJ poznać Pana!” – Noworoczny Post Wspólnot Zaprzyjaźnionych (7-14 stycznia 2018 r.)

POŚCIMY RAZEM BY SZUKAĆ JEDNOŚCI!

Warszawa 24/7 – Dom Modlitwy / House of Prayer, Głos na Pustyni, Wspólnota Uwielbienia „Głos Pana”, Metanoia, ruchwiary.pl, Chefsiba, Wspólnota Ewangelizacyjna ABBA, Wspólnota Poznanie Jezusa, Wieczyste Przymierze, Diakonia Świętej Rodziny, DOM, Fundacja „Na Murach Miasta”,

(Filipian 3,7-8) „Ale to wszystko, co było dla mnie zyskiem, ze względu na Chrystusa uznałem za stratę. I owszem, nawet wszystko uznaję za stratę ze względu na najwyższą wartość poznania Chrystusa Jezusa, Pana mojego”.

Nowy Rok! Nowe nadzieje? Oczekiwania? A może ich brak… Bo już się zawieruszyły, jak kartka z noworocznymi postanowieniami. Dlatego – w gronie Wspólnot Zaprzyjaźnionych – zapraszamy się nawzajem do MOCNEGO POCZĄTKU i ustawienia kierunku życia: prosto za Jezusem Chrystusem!

Coś za coś! Mój czas staje się BARDZIEJ czasem dla Boga. Czas poświęcony na przygotowanie i spożywanie posiłków / czas na przyjemności / czas na słuchanie muzyki / czas surfowania po internecie… Każdego dnia możesz WYMIENIĆ na głębsze osobiste poznanie Jezusa Pana i Jego Słowa.Odkrywanie Miłości Ojca… I głębi życia w Duchu Świętym.

Usuwasz niewiarę, a budujesz wiarę. Odrzucasz grzech, odkrywasz uświęcenie. Dyscyplinujesz ciało, zwiększasz swoją wrażliwość na głos Pana. Stajesz się (coraz bardziej) chrześcijaninem pełnym pasji dla Boga.

Człowiekiem, przed którym drży piekło!

Człowiekiem, który niesie Jezusa innym!

„To NASZ czas, żeby LEPIEJ poznać Pana!” – Noworoczny Post Wspólnot Zaprzyjaźnionych (7-14 stycznia 2018 r.)

Wieczór dziękczynnyWieczór Wizji