Zapraszamy na nową edycję Alpha. Startujemy 17.02.2020

Co to jest Alpha?
Nurtują Cię pytania, których nie masz komu zadać lub, gdy je zadajesz nie dostajesz odpowiedzi? Uwierz, na pewno nie jesteś odosobniony. Alpha to spotkanie, podczas którego sporo rozmawiamy i szukamy odpowiedzi na ważne pytania. Oprócz rozmów będzie także miejsce na smaczny darmowy posiłek i ciekawy film. Zapraszamy w poniedziałkowy wieczór.

Posiłek
Niezależnie czy spotykamy się z grupą przyjaciół przy kuchennym stole czy na kawie i szybkim ciastku w kawiarni, jedzenie na swój sposób zbliża ludzi.
Nie inaczej jest na Alpha. Spotkanie rozpoczyna się od posiłku, ponieważ jest to świetny sposób na zawiązanie relacji i poznanie innych osób.

Film
Dynamiczny, ciekawy i inspirujący. Taki jest 25-30 minutowy firm otwierający spotkanie Alpha. Filmy na Alpha stanową podstawę do twórczej i nierzadko intensywnej dyskusji.

Dyskusja
Jest szansą na podzielenie się swoimi przemyśleniami i poglądami dotyczącymi tematu spotkania podczas rozmowy w małej grupie kilkunastu osób. Jest to okazja, żeby usłyszeć co myślą inni w przyjaznym i otwartym otoczeniu. Obowiązuje tylko jedna zasada: nie obrażamy siebie nawzajem. Nie trzeba nic mówić, ale można o wszystko pytać.

Zapisy
https://www.metanoia.priv.pl/formularz-alpha/

Spotkanie Ezer Kenegdo #styczeńSpotkanie Ezer Kenegdo #luty